CHRPA stavební společnost s r.o. Pardubice
Raisova 232
530 02 Pardubice

Telefony:
466 303 650, 466 303 781
602 418 794, 602 418 795 - jednatelé spol.
602 754 237, 602 570 542 - technici
email:jaroslav.novotny@chrpa-pardubice.cz


 

Reference

Výstavba rodinných domů

reference - rodinné domy

V této kategorii výstavby provádíme stavby tzv. „na klíč“, a to od klasických rodinných domů, až po domy nadstandardní, vybavené nejmodernější technikou i zařízením. Se zahájením stavby a termínem dokončení jsme schopni zákazníkovi po vzájemné dohodě vždy vyhovět. K těmto službám samozřejmě patří na přání zákazníka i zajištění projektové dokumentace, povolovacího řízení, včetně kolaudace dokončené stavby. Každý rodinný dům považujeme za individuální záležitost. Je proto velmi důležité s každým zákazníkem jednat osobitým způsobem a respektovat jeho požadavky, které mu případně odborně zhodnotíme.


Občanská vybavenost

reference - občanská výstavba

Naší dosud největší a po odborné stránce velmi složitou a náročnou stavbou v této oblasti, byla kompletní rekonstrukce památkově chráněného objektu č. 29 v ul. Anežky České v Pardubicích, na moderní divadelní scénu - Divadlo 29, rozhlasové studio - ČR Pardubice a stylovou Restauraci s vinárnou. Jsme generálními dodavateli několika prodejen v Pardubicích, dále jsme prováděli přístavbu Penzionu, výstavbu tribuny sportovního stadionu, rekonstrukci Veterinární kliniky v Pardubicích – operační sály, útulky pro psy a kočky, rekonstrukci Školícího střediska a odborné práce pro Centrum sociální pomoci.


Průmyslové stavby

reference - průmyslová výstavba

V oblasti průmyslových staveb realizujeme objekty skladovacího charakteru tj. sklady potravin, sklady ovoce s řízenou atmosférou, mísírny pro pesticidy, úpravny vody, výrobní haly pro tiskařské provozy a výrobu kopírovacích strojů, prodejní haly, dále pak halu na katofotézní úpravu povrchů kovu. Realizujeme výstavbu budov a hal veškerého sortimentu provozoven pro všechna průmyslová odvětví. V kategorii průmyslových staveb realizuje naše firma dlouhodobě největší finanční a věcné objemy prací.


Rekonstrukce rodinných domů, bytových domů, bytových jader

reference - rekonstrukce

V průběhu čtrnáctileté existence naší firmy, se oblast rekonstrukcí rodinných domů, bytových domů a bytových jader stala významnou částí realizace stavebních prací. Provádíme rekonstrukce všech kategorií staveb, rozdílných rozsahů i atypických, včetně netradičních postupů stavby.